ETU-Link Technology CO ., LTD.

Lista de productos

En contacto con nosotros

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
Transmisor-receptor bidireccional de 1 x 9
10M 1 X 9 SC Bi-Directional EMETTEUR-RECEPTEUR, à 20KM

Description : 1 X 9 SC Bi-Directional EMETTEUR-RECEPTEUR est appliqué en SONET/SDH/PDH équipement Interconnect.

155M 1x9 20km Transceptor Dúplex
155M 1310nm Single-mode 1x9 20km Duplex Transceiver

Leírás: 155M 1X9 SC Duplex 20KM adó-vevő alkalmazva van SONET / SDH / PDH berendezések összekapcsolása.